ניקוי איפור

המדריך האולטימטיבי להסרת איפור יעילה וניקוי יסודי של עור הפנים

שמירה על עור נקי והזנתו חיונית לשמירה על עור בריא וזוהר.  אחד השלבים המרכזיים בכל שגרת טיפוח הוא הסרת איפור, המאפשרת לעור לנשום ולהתחדש.  קלינסרים טבעוניים צברו פופולריות בזכות הנוסחה העדינה אך היעילה בהסרת לכלוך ואיפור והגישה הידידותית שלהם לסביבה.  ברברה למפל, מנכ"לית מותג הטיפוח ליראק פריז בישראל, מעניקה טיפים להסרת איפור בצורה נכונה ויסודית התורמת לשיקום העור: הטבע מנצח בחירה נכונה– קלינסרים טבעוניים המבוססים על רכיבי אצות הם טבעיים וברי קיימא, מה שהופך אותם לבחירה מצוינת עבור כל סוגי העור, כולל עור רגיש. הנוסחה הייחודית שלהם מבטיחה שהעור שלך יקבל את ההזנה הדרושה לו תוך הסרה יעילה של איפור, לכלוך ושומן מיותר.  הנה הסיבה לכך שחומרי הניקוי האלה משנים את כללי המשחק בשגרת הטיפוח:

הזנה וניקוי עדינים: הקלינסרים הטבעוניים מכילים 97% מרכיבים טבעיים, המבטיחים ניקוי עדין אך יסודי של הפנים והצוואר, תכונות ההזנה של רכיבי האצות משאירות את העור לח ורענן ולא מגורה ויבש. נבדקו דרמטולוגית: חומרי הניקוי הללו עברו בדיקות דרמטולוגיות, מה שהופך אותם לבטוחים ומתאימים גם לסוגי העור הרגישים ביותר.

הניקיון שלפני– התחילי עם ידיים ופנים נקיות באופן בסיסי לפני תחילת שלבי הניקוי היסודי. לנקות פנים כשהידיים מלוכלכות לא יביא לתוצאות המבוקשות.

שלב ראשוןקצף הניקוי: כמות קטנה מקצף ניקוי ועיסוי עדין על הפנים והצוואר בתנועות סיבוביות תוך הימנעות מאזור העיניים זה השלב הראשון וההכרחי בכל ניקוי יסודי. שטפי היטב במים פושרים,  יבשי בטפיחות עם מגבת רכה.

שלב שנימים מיסלריים: לאחר הסרת האיפור והלכלוך שהצטבר על העור, השתמשי במים מיסילריים כדי לאזן את רמות ה-pH של העור ולהביא אותו לאיזון מקסימלי.

שלב שלישי חלב פנים: סיימי עם חלב הפנים כדי לנעול את הלחות בעור.

מסכת ניקוי – בין פעם לפעמיים בשבוע הוסיפי לאחר הניקוי עם הקצף גם מסיכת ניקוי שגורמת לעור להראות זוהר .

היערכות מוקדמתחשובה על מנת לשמור על דגרת ניקוי וטיפוח קבועה. אם מתוכנן לך טיול או נסיעה, הקפידי לארוז קלינסרים באריזה מוקטנת כך תוכלי לשמור על שגרת הטיפוח גם בדרכים.

נסיים בלחות והגנה– זכרי להעניק לחות לעור ולהגן עליו מפני השמש על ידי מריחת לחות ובנוסף קרם הגנה רצוי שיהיה עשיר בלחות.

ניקוי פנים לאחר ארוע: לאחר ארוע העור עשוי להזדקק לטיפול נוסף עקב חשיפה גבוהה לרעלנים כמו איפור כבד, מזון לא בריא, אלכוהול ועוד. לכן לאחר יום  או ערב של עשייה ובילוי, ניקוי כפול בקצף ניקוי מומלץ על מנת להסיר ביעילות את כל הזיהומים שהצטברו, ולהשאיר את העור נקי ורענן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top