צרכנות

אוקסנה ריסים ואיפור קבוע

אוקסנה גורדיצוק , בת 29 מקרית ים

עלתה  לארץ בגיל שש עם אמה ואחיה ושתי אחיותיה . אוקסנה עשתה שירות לאומי במגן דוד אדום  ואחרי השירות עבדה בטיפול בקשישים .את האהבה שלה  בעולם היופי היא  התחילה בגיל מאוד צעיר בגיל 17 למדתה בניית ציפורניים וספרות ואפילו עבדה  בזה תקופה קצרה , ואז עזבה  לכמה שנים טובות , שהחליטה לחזור לתחום היופי ,היא החלה להתעסק בהלחמה והרמת ריסים ובהמשך גם איפור קבוע .  והיום אוקסנה מלמדת את רזיי המקצוע לכשרניות. אוקסנה , במעט הזמן שנשאר לה היא לומדת שיעורי תורה ,ספורט ,מסעדות , ואוהבת להיות עם המשפחה . שתהייה גדולה,תרצה להגדיל את הקליניקה שלה.

צילום : מיקי שרון

בני, יועץ המשכנתאות שלנו

בני, יועץ המשכנתאות, שייך לדור הצעיר, חייכן, סימפטי ואהוב אפילו בקרב מנהלי המחלקות בבנקים הנותנים את ההלואות לרוכשי הדירות. בני מול הבנקים, יסדר לכם את התנאים הכי נוחים בשוק עם הריבית הכי נוחה במשק. רציתם דירה שתיהייה תפורה למידותכם ולגודל ההחזרים החודשיים, בני יועץ המשכנתאות לרשותכם.

איילת אליעזר, בת 52 מחיפה, אושייה חיפאית מאד מוכרת בעיר.

איילת קוסמטיקאית בכירה מזה כ-2 עשורים, בעלת מרכז האסתטיקה והיופי "אלת החן" בחיפה. השבוע, צילמנו בסטודיו שלי את איילת צילומי תדמית שהפכו מיד ובכייף לצילומי אופנה היא נהנתה משינויי השיגרה וקיבלנו  תמונות בסגנון מגזין אופנה. איילת, דוגלת באורח חיים המאזן בין גוף והנפש. היא נשואה ליניר ואמא לדניאל ואגם,  אוהבת לבלות בחיק משפחתה ולעשות ספינינג ופילאטיס. איילת, שואפת בעתיד להגשים חלום נוסף ולפתוח עמותה למען בני נוער מעוטי יכולת

המוטו שלה : "האהבה שלי היא לסייע לכל איש ואישה להיראות יפים ולהרגיש נפלא בעור שלהם"

שיער ואיפור : נופר יצחק

צילום : מיקי שרון

הדור החדש של ההזרקות

ד"ר להבית אקרמן משיקה בימים אלה ברשת הקליניקות שלה  חומצה היאלורונית  חדשנית המשלבת  לחות ומתיחה – היחיד עם ה"פעולה הכפולה": VISCODERM HYDROBOOSTER .מדובר בדור המתקדם של הבוסטרים המכילים חומצה היאלורונית, המעניקים זריקת מרץ מיידית למראה העור.  הודות להשפעת  החומצה היאלורונית מרקם העור יהיה אחיד, זוהר, חלק ונעים למגע, מגביר את הלחות בעור ומתיחת העור. VISCODERM HYDROBOOSTER  מבוסס על פורמולה ייחודית של חומצה היאלורונית טהורה, הנספגת ונטמעת באופן מקסימלי ברקמת העור, בדומה לחומצה ההיאלורונית הטבעית המיוצרת בגוף. בדומה לתפקידה של החומצה ההיאלורונית הטבעית המופרשת בגופינו, המולקולות שלHYDROBOOSTER  VISCODERM  סופחות מולקולות מים בכמות גדולה ובכך תורמות להעלאת רמות הלחות והגמישות בעור ומעניקות לו אפקט מתיחה, הרמה ומיצוק במראה טבעי. התוצאה תהיה עור פנים זוהר וקורן ומראה צעיר בתוך זמן קצר לתוצאה מיידית. הדור החדש והמתקדם של משפחת הבוסטרים, משלב חומצה היאלורונית בשני משקלים מולקולריים שונים, לקבלת ריכוז גבוה יותר של חומצה היאלורונית בכל מזרק. הידרובוסטר מבטיח תוצאות טבעיות והרמוניות . הידרובוסטר הוא המוצר היחיד אשר ניתן להזריקו בשלוש שיטות שונות – להידרציה, למתיחה ובשיטת ה"פעולה הכפולה", המאפשרת תוצאה של לחות ומתיחה. עקרון הפעולה הכפולה מאפשר תהליך ביולוגי של לחות ושיקום הרקמות בשילוב עם פעולה מכנית של מתיחת הקמטים השטחיים ביותר בדרך טבעית ומדוייקת  לקבלת אפקט ה- Hydrostrech הייחודי. טכניקת ההזרקה הייחודית של המוצר, המאפשרת הגברת לחות (הידרציה) לעור בהזרקה עמוקה ומתיחת העור בהזרקה שטחית. הודות לתכונות הייחודיות של הידרובוסטר, ניתן לטפל גם בצלקות אקנה ע"י שיטת הזרקה ייחודית לתוצאות של שיפור ניכר במראה הצלקת. את הידרובוסטר מזריקים פעמיים באינטרוול חודשיים וחוזרים על הטיפול פעמיים בשנה לשימור התוצאות.  הוא מתאים לשימוש במגוון אזורי הזרקה: סביב הפה, סביב העיניים, לחיים, סנטר, מצח, צוואר, אזור המחשוף וכפות ידיים. חשוב לציין בידיעה כי המבנה הייחודי מאפשר טיפול מושלם בקמטים בצידי העיניים ומעל השפתיים ובכך מאפשר לטפל ביעילות במצבים להם לא היה טיפול מספיק טוב בעבר.

Scroll to Top